Firma

Pierwotnie firma Green Factory zajmowała się produkcją i sprzedażą świeżych warzyw. Od 2006 roku, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek produktów typu convenience, rozszerzała asortyment produktów o świeże,  umyte i pocięte warzywa pod marką Fit & Easy, a od roku 2015 firma skupia się już tylko na produktach z kategorii Ready to eat sukcesywnie poszerzając asortyment o nowe linie produktowe, w tym również produkty private label.

Cała produkcja odbywa się w dwóch zakładach, o łącznej powierzchni 14 600 m. kw.

Klientami firmy są największe sieci handlowe w Polsce, a także rynek tradycyjny oraz HoReCa (np. McDonald’s). Najwyższą jakość produktów docenili również Odbiorcy z tak wymagających rynków jak np. Niemcy, Czechy, Słowacja, Skandynawia, Ukraina, gdzie kierowany jest eksport.

Aktualnie w ramach grupy Green Factory znajdują się dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: Green Factory zakład w Niepruszewie (produkcja i sprzedaż do zachodniej części Polski oraz na zachód) oraz  Green Factory zakład w Zdunowie (obsługujący Polskę centralną, wschodnią oraz eksportująca na wschód)  a także spółki: Green Factory Bronisze (działająca na rynku tradycyjnym), oraz Green Factory Logistics (transport oraz logistyka).