Artykuły

Termin: 11.04.2014r.

Miejsce: Centrum Domowych Inspiracji w siedzibie firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie

Warsztaty w stylu FIT z Sylwią Wiesenberg

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowych duch. Tym razem gościem specjalnym warsztatów była Sylwia Wiesenberg - Polka zamieszkała w USA, fanka sportu i zdrowego odżywiania (również mama dwójki dzieci). Jej autorski program treningowy Tonique cieszy się niesłabnącym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych, a w kwietniu br. miał premierę w Polsce. Tonique to nie tylko trening, ale również styl życia, gdzie bardzo dużą wagę przykłada do sposobu odżywiania - zdrowego odżywiania.

Na wyjątkowe spotkanie z Sylwią zostali zaproszeni dziennikarze. Podzieleni na grupy przygotowywali sałatki i koktajle według autorskich przepisów Sylwii. Bazą sałatek były produkty marki Fit&Easy (mixy sałat, rukola, roszponka). Zarażeni uśmiechem i energią Sylwii wszyscy żwawo zabrali się do pracy. Było do dużo wyciskania i miksowania sprzętami Bosch, które sprawdziły się doskonale. Było też dużo rozmów, na temat nasion oraz różnych rodzaj soli, które przywiozła Sylwia.

Warsztaty zakończyła tradycyjna degustacja oraz rozmowy o zdrowym stylu życia, byciu FIT, metodzie Tonique.
Sylwia to wspaniała wizytówka zdrowego stylu życia i wzór do naśladowania. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie warsztaty z Sylwią i uda nam się namówić ją na kolejne.

Zdjęcia dostępne na www.fitandeasy.pl