Artykuły

18 stycznia 2013 roku odbyła się Gala Finałowa 12 edycji akcji społecznej SZLACHETNA PACZKA. Wśród licznych Sponsorów oraz Partnerów nie zabrakło również marki Fit&Easy, oferującej świeże warzywa i mixy sałat.

Szlachetna Paczka, to ogólnopolska akcja społeczna animująca Polaków do pomocy potrzebującym w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w 2011 roku Szlachetna Paczka dotarła do 13 235 rodzin w potrzebie, czyli do ponad 55 tys. osób żyjących w niezawinionej biedzie – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych.

W 2012 roku zrealizowana została 12 edycja, w której, już po raz trzeci, Szlachetną Paczkę przygotował prezydent Bronisław Komorowski z żoną Anną. Do projektu dołączyli również piłkarze - Jakbym Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek, olimpijczycy - Adrian Zieliński i Natalia Partyka oraz wielu artystów i sportowców.

Finałowa Gala 12 edycji Szlachetnej Paczki odbyła się 18 stycznie 2013 roku w Klubie Stodoła w Warszawie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wpływowi ludzie świata biznesu, mediów, dziennikarze i wielu wybitnych artystów oraz sportowców, a także działacze bezpośrednio zaangażowani w realizację tego wydarzenia.

O doskonały smak i wygląd, serwowanej podczas gali kuchni, zadbała między innymi marka Fit&Easy, która dostarczyła swoje wyroby do przygotowywanych przez kucharzy potraw. Wszystkie dania i przekąski zostały dopełnione świeżymi warzywami oraz mixami sałat Fit&Easy.